Co gwarantuje sukces w uwodzeniu kobiet?
Studio rozrywki

Co gwarantuje sukces w uwodzeniu kobiet?

Wiele osób jest zdania, że podejścia do kobiet nie da się nauczyć i jest to cecha wrodzona. Inni uważają z kolei, że dużo zależy od zasobności portfela. Tymczasem jest całkiem inaczej. Umiejętności podrywu można jak najbardziej wypracować. Okazuje się, że sukces z kobietami gwarantuje posiadanie kilku podstawowych cech. Z żadną z nich człowiek się nie rodzi, a więc trzeba je w sobie rozwinąć.

Najważniejsza jest pewność siebie. Bez tej cechy niemożliwy jest sukces nie tylko z płcią przeciwną, ale i w innych dziedzinach życia. Im większa jest pewność siebie, tym łatwiej się uwodzi. Dzięki temu mężczyzna ma poczucie własnej wartości, ale zdaje sobie sprawę, że może być jeszcze lepszy. Nie boi się iść do przodu, aby osiągnąć wyznaczony przez siebie cel. Kolejna istotna cecha to determinacja. Im bardziej zdeterminowany jest mężczyzna i nakierowany na osiągnięcie sukcesu, tym większe są jego szanse na wygraną.

Cechą bardzo przydatną, choć często niestety zaniedbywaną jest otwartość. To dość duży błąd, gdyż postawa otwarta często przyspiesza samo uwodzenie i sprawia, że ludzie stają się bardziej ufni. Otwartość to nic innego jak sprawianie wrażenia osoby szczerzej i uczciwej w swoich intencjach. Z cechą tą wiąże się zresztą kolejna – umiejętność stworzenia zaufania. Ma ona dość kompleksowy charakter. Kryją się w nim bowiem pojęcia takie jak komfort, zaufanie, podobieństwa i poczucie więzi. Można się tego oczywiście nauczyć.

Niezwykle duże znaczenie ma również zdolność do efektownego prowadzenia rozmowy. Oczywiście na sposób prezentacji własnej osoby podczas rozmowy mają wpływ także i inne cechy.  Pod tym pojęciem rozumieć należy jednak to jak mężczyzna mówi, jakich słów używa, jak bardzo jest emocjonalny, jak wygląda jego gestykulacja itd. Nie bez znaczenia jest też mimika twarzy. To umiejętność bezcenna.

Poza tym kluczem do sukcesu jest oczywiście pozytywne nastawienie. Zdecydowana większość mężczyzn posiadających tę cechę nie ma najmniejszego problemu z uwodzeniem kobiet. Można wprawdzie uwodzić i bez tej cechy, ale dużo trudniej jest wówczas budować relacje długoterminowe. Pozytywne nastawienie niejako związane jest z posiadaniem charyzmy. Pozostaje jeszcze jedna cecha, która dla odmiany odnosi się do świata fizycznego i świadczy o sukcesie jaki mężczyzna odniósł w społeczeństwie. Jest to pozycja społeczna. Warto przy tym pamiętać, że osiągnięcie wysokiej pozycji społecznej nie jest możliwe bez wyżej już wymienionych cech. W tym przypadku znaczenie ma miejsce w piramidzie finansów, władzy czy autorytetu. Nie można być nigdy jednocześnie na górze wszystkich z nich, ale wskazane jest zajmowanie wysokiej pozycji przynajmniej na jednej z nich.

To oczywiście jeszcze nie wszystkie cechy, które wpływają na powodzenie w relacjach z kobietami. Kluczem do sukcesu w przypadku uwodzenia kobiet jest ciągła praca  nad sobą i swoją osobowością. Nie można przy tym zaniedbać żadnej z cech, lepiej wszystkie rozwijać stopniowo i równomiernie.  Jedna czy dwie rozwinięte cechy to za mało.

 

 

Post Comment