Jakich błędów unikać podczas flirtowania?
Studio rozrywki

Jakich błędów unikać podczas flirtowania?

Nie wiesz jak skutecznie flirtować? Twoje próby uwodzenia kończą się zazwyczaj porażką? Nawiązanie kontaktu z drugą osobą stanowi duży problem? Zobacz w jaki sposób unikać błędów podczas flirtowania. Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek.

Nawiązanie kontaktu z drugą osobą nie każdemu przychodzi łatwo i z powodzeniem. Liczy się odpowiednie zachowanie, sposób mówienia oraz właściwa strategia. Flirtowanie wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Należy zapoznać się z kilkoma istotnymi zasadami uwodzenia, które będą pomocne podczas spotkania z drugą osobą. Najważniejsze, aby przychodziło nam to z łatwością i dosyć naturalnie. Tylko w ten sposób istnieje większa szansa, że uda nam się wzbudzić zainteresowanie drugiej osoby. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Flirtowanie to różnego rodzaju gesty, język oraz mowa ciała. W ten sposób wzbudzamy zainteresowanie, staramy się zaintrygować drugą osobę. Niektóre z tych rzeczy przychodzą nam naturalnie, inne musimy odpowiednio wypracować, aby nie popełniać błędów. Warto zapoznać się z niektórymi, łatwymi zasadami, które mogą pomóc ci podczas randki. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zobaczcie na co każda osoba powinna zwrócić szczególną uwagę.

Błędy kobiet

Wiele kobiet ma problem z flirtowaniem. Może wynikać to ze zbytniej nieśmiałości czy braku odpowiedniego doświadczenia. Niepowodzenie często wiąże się po prostu z błędami, które popełniamy podczas zapoznawania drugiej osoby czy podczas pierwszej randki.

Jednym z gorszych sposobów jest wzbudzanie w mężczyźnie zazdrości i udawanie trudno dostępnej. Niestety mówienie o byłych facetach czy flirtowanie z jego najlepszym kumplem mogą skończyć się niepowodzeniem. Nie stawiamy mężczyzny w takiej sytuacji. Taki sposób zachowania może tylko jeszcze bardziej pogorszyć wasze relacje.

Pamiętajmy jednak, że ciągłe przytakiwanie oraz śmianie się ze wszystkiego, co powie również może okazać się niewłaściwe. Nie udaj, że lubisz wszystko to co on. To z pewnością szybko wyjdzie na jaw. Aby mu się przypodobać nie musisz śmiać się z każdego żartu czy śmiesznej historii. Liczy się przede wszystkim szczerość oraz naturalność.

Wiele zachowań także może wpłynąć na to, że mężczyzna może zostać zniechęcony do dalszej znajomości. Unikaj przede wszystkim tematów, które mogą okazać się niewłaściwe podczas pierwszej randki. Mówienie o rodzinie oraz różnych problemach to nie najlepszy sposób na rozmowę podczas takiego spotkania.

Błędy mężczyzn

Nadmierna uprzejmość i ciągłe prawienie komplementów wcale nie okazują się najlepszą drogą do wzbudzenia zainteresowania w kobiecie. Każda lubi usłyszeć miłe słowo na swój temat, ale tylko od czasu do czasu. Musi to być szczere oraz naturalne. Zbytnia uprzejmość czy ciągłe przytakiwanie mogą wskazywać, że chcesz jak najbardziej się jej przypodobać.

Przechwalanie się i nadmierne imponowanie również mogą nie okazać się skuteczne. Ciągłe opowiadanie o sobie, o swoich osiągnięciach i zainteresowaniach może zostać niewłaściwie odebrane. Szczególnie jeśli nie kierujemy żadnych pytań do drugiej strony.

http://www.uwodzenie.org/

Poznaj skuteczne techniki flirtu – wejdź na stronę uwodzenie.org i sprawdź, jak podrywać.

 

 

 

 

Post Comment