Sex telefon pomysł na biznes w dobie internetu
Studio rozrywki

Sex telefon pomysł na biznes w dobie internetu

Sex telefon jako biznes był bardzo popularny w latach 90-tych i początkiem lat 2000. Wtedy popyt na tego typu usługę był naprawdę duży, a potencjalne zyski były ogromne. Popularność tego typu usługi spadła wraz z rozwojem sieci internet. Czy jednak sex telefon jest opłacalnym biznesem wśród internetowej konkurencji? Powodem zmniejszenia popularności sex telefonu jest na pewno dynamiczny rozwój internetu ostatnich kilku lat, a przy tym popularność sex kamerek- dzięki którym można nie tylko się słyszeć ale również się oglądać prawie jak na żywo.

Jednak mimo popularności sex kamerek to jednak sex telefon jest nadal popularny. Jest to na pewno ciekawa forma rozrywki, zwłaszcza dla tych klientów, którzy chcą być jedynymi rozmówcami danej osoby, co niestety nie jest możliwe przy sex kamerkach-gdzie jedną modelkę może oglądać w danej chwili nawet kilkaset osób. Są również osoby, które chętniej korzystają właśnie z sex telefonu bo nie mają zaufania do płatności robionych przez internet. Najczęściej do tej grupy zaliczają się emeryci, którzy znajdują ogłoszenie ładnej dziewczyny w prasie.

Naturalnie osoba, która planuje taki rodzaj biznesu powinna najpierw określić grupę odbiorców oraz formę promowania usług. Jest to bardzo ważne, aby grupa odbiorców mogła we właściwy sposób odnaleźć właściwy sex telefon. Dlatego tego typu usługi powinny być reklamowane głównie w różnej prasie, czy też rzadko już w internecie. Jeśli już została wybrana forma promowania usług jak i grupa odbiorców tych usług to należałoby przejść do założenia sex telefonu. Oczywiście sex infolinia nie różni się niczym od każdej innej płatnej infolinii. Wystarczy, iż właściciel dysponuje odpowiednimi finansami. Tak naprawdę wystarczy tylko 5 kroków, by założyć seks telefon.

Pierwszym zapewne najważniejszym z punktu widzenia prawa są wszelkie formalności związane z założeniem firmy czyli nadanie nr NIP i REGON. Naturalnie potrzebne jest również wpis o rozpoczęciu dzielności oraz zgłoszenie do ZUS i Urzędu Skarbowego. To musi załatwić każda osoba, która zakłada jakąkolwiek firmę. Drugim jakże ważnym krokiem jest znalezienie odpowiedniej firmy w której można wykupić infolinię. Raczej nie będzie to telekomunikacja polska, lecz jakaś prywatna firma, w której  z korzystania z linii telefonicznych jest związane z wysokimi opłatami użytkowników. Krok trzeci to  podpisanie możliwie jak najkorzystniejszej umowy z danym operatorem.

Na pewno przy podpisywaniu takiej umowy będzie trzeba uiścić odpowiednią  opłatę i płacić co miesięczny abonament. Wiele operatorów pobiera również opłaty prowizyjne. Potencjalny właściciel infolinii powinien się zastanowić czy lepsze jest wydanie większej kwoty na początku transakcji czy systematyczne odstępowanie wysokiego procentu. Czwarty krokiem jest ustalenie najkorzystniejszej marży przy  każdym połączeniu. Należy wybrać najbardziej korzystną z punktu widzenia finansowego taryfę do obsługi sex telefonu. Ostatnim krokiem jest znalezienie odpowiednich osób, które będą pracowały w sex telefonie. Naturalnie wiąże się to z kosztami, lecz jeśli sex telefon będzie całodobowy to wtedy może przynieść korzyści dla właściciela.

Sex telefon jest jednak dobrym pomysłem na biznes, który swoim odbiorcom może dostarczyć niesamowitych wrażeń i emocji. Natomiast właścicielowi takiego sex telefonu korzyści finansowe.

Post Comment