Jak skutecznie uwodzić kobiety?
Studio rozrywki

Jak skutecznie uwodzić kobiety?

Co zrobić, by móc uwieść każdą kobietę? Chyba nie ma heteroseksualnego mężczyzny, który by nie chciał znać odpowiedzi na to pytanie. Niestety, uniwersalnej metody nie ma, a na każdą kobietę działa co innego. Nie znaczy to jednak, że nie ma metod, które mogą nam bardzo pomóc. Oto kilka z nich.

1. Zadbaj o swoją atrakcyjność

Niby nic odkrywczego, a jednak wielu mężczyzn o tym zapomina. Nie trzeba być jednak nie wiadomo jak przystojny, by uwodzić kobiety. Warto jednak o siebie nieco zadbać – odwiedzić czasem siłownię czy pobiegać. Przede wszystkim jednak należy przy spotkaniu z kobietami wyglądać świeżo oraz być zadbanym. Ubranie powinno się dostosować do miejsca i okazji, nie zaszkodzi też dobry, choć nienachalny zapach. Jednak przede wszystkim należy zadbać o detale – dobrze przystrzyżone włosy, odpowiednio dobrane dodatki i ogólną świeżość. Nic nie odrzuca kobiet bardziej niż za małe ubrania czy braki w higienie.

2. Bądź nieustępliwy, ale nienachalny

Kobiety uwielbiają być zdobywane, więc nawet jeśli nie są kimś na początku zainteresowane, to nie znaczy, że nie ma on już żadnych szans. Jeśli więc ktoś poprosi o numer i czy zaprosi na kawę, ale spotka się z odpowiedzią „nie”, to wcale nie znaczy, że gra już jest skończona. Można obrócić wszystko w żart i pokazać swój dystans do siebie. I próbować dalej – ale uwaga, należy do robić delikatnie i nienachalnie. W sytuacji, gdy kobieta poczuje się dziwnie, albo co gorsza – zagrożona, prawdopodobnie właśnie wszystkie szanse zostały stracone. Trzeba wiec zachować balans pomiędzy nieustępliwością i pokazaniem silnej woli a delikatnością i brakiem nachalności. To nie jest łatwe, ale w końcu nic w relacjach damsko-męskich do łatwych nie należy!

Uwodzenie.org wyjaśnia, na czym polega erekcja i skąd biorą się problemy seksualne mężczyzn

3. Wprowadź kobietę do swojego świata

Aby zdobyć kobietę, o ile nie ma się wyglądu hollywoodzkiego aktora, najlepiej ją zaintrygować swoim światem. Najlepiej jednak, jeśli nie jest to świat zawodowy – chyba, że jest się gwiazdą telewizji, pisarzem czy strażakiem. W innym przypadku najlepiej skupić się na swoich zainteresowaniach. Najlepiej nie otwierać jednak od razu wszystkich kart, lecz stopniowo wprowadzać ją do swojego świata. Nawet jeśli kobieta nie będzie podzielała męskich pasji do motocykli, survivalu czy skoków spadochronowych, to i tak będzie pod wrażeniem – w końcu kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy czymś się pasjonują.

4. Poczucie humoru – tak, za dużo dowcipów – niekoniecznie

Jak wiadomo, kobiety uwielbiają mężczyzn z poczuciem humoru. Można więc próbować uwieść kobietę dowcipem, najlepiej sytuacyjnym. Jednak warto pamiętać, by nie przesadzać. Na pierwszych randkach lepiej nie opowiadać dowcipów, bo kobieta może się poczuć nieswojo. A nawet jeśli będzie rozbawiona, to może uznać takiego mężczyznę raczej jako materiał na przyjaciela, a nie partnera. A przecież to rzadko jest celem mężczyzny… Lepiej więc postawić na humor sytuacyjny, ale z nim też nie przesadzać.

Te sposoby mogą być bardzo skuteczne przy nawiązaniu znajomości. Choć oczywiście duży wpływ będzie miał też po prostu nastój kobiety oraz cała magia relacji damsko-męskich…

Post Comment