Przedłużanie Rzęs Kraków

Stylizacja rzęs Kraków

Jest zabiegiem pozwalającym na przedłużenie, pogrubienie oraz zagęszczenie naszych naturalnych rzęs.

xf,hj
alwrk
luyil

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Jest to najpopularniejsza, najczęściej wykonywana, pozwalająca na najbardziej naturalny efekt, bardzo komfortowa metoda przedłużania rzęs. Czas aplikacji to 2-3 godzin. Aplikacja wykonywana w pozycji leżącej. Klientka ma zamknięte oczy. Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej sztucznej rzęsy do naturalnej “włosek po włosku”.

ZALETY ZABIEGU PRZEDŁUŻANIA RZĘS

– Alternatywa tradycyjnego makijażu .Nie ma potrzeby malowania się rano i demakijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy.

– Nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug i grudek. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla aktywnych zawodowo, uprawiających sport, czy wybierających się na wakacje.

– Efekt jaki chce się uzyskać zależy od upodobań i naturalnego podkręcenia rzęs. Szeroka gama rzęs o różnych grubościach i długościach pozwala zagęścić rzadkie rzęsy, uzyskać bardzo naturalny efekt, zalotne spojrzenie, efekt kociego oka przykuwający spojrzenia.

– Oko jest podstawą na twarzy, zdradza nasz wiek, humor, wyraża odczucia. Oczy u starszych osób wyglądają na zmęczone również z powodu wiotczejącej skóry oraz mięśni powiek co optycznie oko posmutnia. Rzęsami syntetycznymi można łatwo zniwelować te ‘niedoskonałości’, sprawić, że oko będzie zalotne, młodsze, ‘uśmiechnięte’, dobra aplikacja rzęs może odmłodzić klientkę o kilka lat i dodać blasku twarzy.

– Komfortowy, relaksujący zabieg .