Jak zawsze wyglądać bardziej elegancko i luksusowo.

Moda cały czas idzie do przodu. Trendy zmieniają się praktycznie non stop, bardzo trudno jest nadążyć za tym, co tak naprawdę jest modne. Inną jeszcze kwestią jest to, jak my się czujemy w danym ubraniu i czy do nas pasuje. Żaden trend nie ma takiej siły przebicia, jak nasz własny określony styl, dodający nam pewności siebie.

Moda i uroda

Wiele ludzi zastanawia się jednak, jak podkręcić bardziej nasz styl, żebyśmy wyglądali bardziej elegancko i luksusowo. Jednak należy zacząć od tego, że najbardziej luksusowa jest nasza pewność siebie. To jak my się czujemy w tych spodniach czy sukience, czy to ubranie jest kompatybilne z naszym charakterem czy aktualnym nastrojem. Nie ma sensu kupować coś na siłę, tylko dlatego, że “wisi” ten produkt już kilka miesięcy na blogach czy w czasopismach modowych.Dla jednych elegancją jest rockowy tshirt zestawiony ze spodniami w kant, dla innych jest to dobrze skrojony garnitur i obowiązkowo-muszka. Na pewno warto mieć w swojej szafie ubrania i dodatki, które są basicami. Które nie będą nam się nudziły i będą bezpieczną, zawsze dobrze wyglądającą bazą, gdy nie będziemy wiedzieli co na siebie ubrać. Proste dżinsy (chociaż jedna para), kilka prostych tshirtów czy klasyczny shopper bag, to rzeczy tak uniwersalne, że nie ma sensu ich rozpatrywać pod kątem trendów.

Chociaż minimalizm zarówno w życiu, jak i w przemyśle odzieżowym ma się dobrze i według mnie będzie się miał jeszcze lepiej (rośnie świadomość ekologiczna). Jeśli lubimy biżuterię, warto w nią inwestować. Klasyczna obrączka, prosta złota bransoletka czy klasyczne kolczyki koła, każdej nawet najprostszej stylizacji, dodadzą luksusowego sznytu. Dobrej jakości biżuteria, wykonana ze złota czy srebra będzie z nami bardzo długo, może nawet i przez całe życie (być może nawet ją przekażemy). Zamiast kilkunastu par sezonowych kolczyków od znanej sieciówki, które niestety nie są najwyższej jakości, zainwestujmy w porządną bransoletkę czy parę kolczyków od jubilera. Nie musimy od razu kupować biżuterii Choparda czy Cartiera, by cieszyć się dobrą jakością.