Idealny prezent na Dzień Matki?

Wraz z końcem maja nadchodzi szczególny dzień. 26 dnia tego miesiąca obchodzimy Dzień Matki. Będziemy obdarowywać prezentami i życzeniami nasze mamy. Co im najlepiej podarować? Poniżej trzy znakomite wskazówki.

Zawsze dobrym pomysłem są kwiaty. Jako dodatek do innego prezentu lub po prostu kup swojej mamie większy bukiet. Ciekawym pomysłem są też słoje z tzw. lasem czy innymi elementami wewnątrz. To coraz modniejsze rośliny, tworzące swój własny ekosystem w słoiku. Ten prezent będzie jednak już nieco droższy, chyba, że pójdziesz o krok dalej i zdecydujesz się samemu stworzyć las w słoiku. Trzeba jednak się trochę na tym znać. Lepiej na początek kup gotowy. Las w słoiku nie jest trudny w utrzymaniu, więc może warto wydać trochę więcej pieniędzy? Ładny bukiet też kosztuje, a po tygodniu będzie do wyrzucenia…

Kosmetyki mogą być dobrym pomysłem, ale tylko pod warunkiem, że nie kupisz ich w hipermarkecie a nieco lepszym sklepie, masz pewność, że Twoja mama będzie ich używać, bo takie właśnie lubi i najlepiej, gdyby nie były to kremy upiększające. Generalnie, kremy czy balsamy możesz sobie odpuścić. A może ładny zapach? Pewnie znasz upodobania swojej mamy. Na pewno trafisz z czymś letnim i świeżym.

Trzecim pomysłem są wszelkiego rodzaju karty podarunkowe czy bony na zakupy. Tak, idziesz tutaj po linii najmniejszego oporu. Karta na zakupy nie musi być jednak wcale źle odebrana. Pamiętaj, dzień matki to nie urodziny. Na tę drugą okazję szukałbym prezentu dostosowanego i kreatywnego. W tym wypadku piękny a skromny bukiet kwiatów, do tego karta podarunkowa na zakupy w jej ulubionym sklepie? Może być bardzo usatysfakcjonowana. Oczywiście, niech to nie będzie 20 czy 30 zł. Trochę się szarpnij.