Trochę pomysłów na fajne stylizacje “high fashion”.

Czasami potrzebujemy jakiegoś urozmaicenia. Mamy dość sztampowych stylizacji i potrzebujemy czegoś nowego. Moda jest otwarta, pełna różnorodności i kreatywności. Możemy się nią bawić niezależnie od wieku. To tylko my sobie narzucamy jakieś ograniczenia i zasady. Bardzo “high fashion” wygląda na przykład narzucony przeciwdeszczowy, transparentny płaszcz na marynarkę. Albo transparentny kuferek założony do koszuli i klasycznych dżinsów. Eko moda.

Transparentny, przezroczysty daszek możemy założyć zarówno na plażę, jak i na lato w mieście (piknik czy imprezę w ogrodzie). Do małej czarnej czy kombinezonu, możemy ubrać przezroczyste szpilki (z przezroczystymi paskami). Takie szpilki czy botki nosi między innymi Kim Kardashian. Modne są również transparentne elementy biżuteryjne w każdym kolorze. Nawet najprostszej stylizacji taka biżuteria doda fajnego sznytu. Podobnie jak transparentne tworzywo, fajnie ograć można również lateks. Lateksowe spodnie czy lateksowy gorset to dość odważna propozycja. Lateksowe spodnie ubrane do jedwabnej koszuli w kwiaty stworzą fajną stylizację np. na randkę. Lateksowy gorset założony z dżinsową spódnicą i torebką baguette, stworzy Pinterest look. Jeśli już mówimy o tworzywach, weźmy na ruszt również skórę. Skóra naturalna każdej stylizacji dodaje elegancji i szlachetności.

Skórzane okrycia wierzchnie czy ubrania to dość duża inwestycja. Fajne skórzane ubrania znajdziemy między innymi u Tod’s czy w domu mody Hermés. Skórzana spódnica i biała, lniana koszula to świetny sposób na urozmaicenie dress code’u. Skórzany beżowy płaszcz, możemy nosić również do dżinsów dzwonów czy z romantyczną, falbaniastą sukienką. Skórzane spodnie i jedwabny top to idealny look na randkę. Inwestujmy w skórzane ubrania raczej w stonowanych kolorach. Beże, brązy, biele i czernie to kolory “pewniaki”.